Sürücü Standartlarımız
​Tüm sürücülerimizin Tek Tip Kıyafet Yönetmeliğimize uygun olarak giyinmeleri ve  günlük olarak kişisel bakımlarını yapmış olmaları kaliteli hizmet anlayışımızda önemli bir unsurdur. Sürücülerimiz;
  • Psikoteknik teste tabi tutulmuş, ilkyardım ve acil müdahale, ileri sürüş teknikleri eğitimleri almıştır. Ayrıca yurtiçinde src-2 yurtdışında src-1 belgesi bulunan sürücüler ile çalışmaktayız.
  • Trafik kurallarına uyar. Taşıdığı personele karşı kibar, güler yüzlü ve anlayışlıdır.
  • Müşteri memnuniyetine önem verir.
  • İnsan taşıdığının ve insan hayatının önemli olduğunun bilincinde olarak görev yapar.

​Ayrıca sürücü standartlarımız, kanun ve tüzüklerin getirdiği mecburi testlerin ötesine uzanır. Sürücülerimiz sadece dikkatli ve yetenekli olmasıyla yetinmez, onların iletişim becerilerinin de iyi seviyede olmasını şart koşarız. Hizmet sektöründeki sorunların önemli kısmının iletişim kazalarından kaynaklandığı bilinciyle hareket ederiz…

Müşteri Memnuniyeti Uygulamaları

Sizlerin hizmetlerimizden memnun olmanızı önemsiyoruz. Gerçekten memnun olup olmadığınızı öğrenmenin yoluysa belli bir sistematikle müşteri memnuniyeti anketleri hazırlamak ve ADALI olarak bizlerin değerlendirilmesini sağlamaktan geçiyor. Bu konuda isteğinize bağlı olarak sizlerle birlikte anket geliştiriyor, tarafsız, objektif ölçülerle değerlendirilmemize katkı sağlıyoruz.

Denetimler

​İç denetim, bir şirketin olmazsa olmazları arasında yer alır. İç denetimi yeterince güçlenmiş bir şirket, kendi eksiklerini tespit eder, sorunlarına etkin çözümler üretir. Denetimler, gerek kanuni yükümlülükleri gerekse ADALI nın yüksek standartlarını kapsar. Denetimler sırasında fark edilen uygunsuzluklar, düzenleyici ve önleyici faaliyetlerde bulunmak üzere rapor edilir.

Eğitim Standartları

​Bugün, şirketlerin çalışanlarına verdiği eğitimlerin önemi, şirketlerin iş sonuçlarındaki başarısıyla kanıtlanmıştır. Hizmet sektöründe özellikle insan faktörünün öneminden dolayı eğitimin katkısı çok daha büyüktür, fark yaratır. Biz, ADALI olarak gerek şirket içi gerekse şirket dışı kaynaklara başvurarak tüm merkez kadromuzu, operasyonumuzu ve sahadaki ekiplerimizi eğitiyoruz.