Bursa VIP Transferleriniz için farklı bir hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimize ve konuklarınıza, konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Transferler için hizmetinize sunduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir. Müşteri odaklı ve üstün nitelikli bu hizmetimizden yaralanmak için bizi arayabilirsiniz.

Adalı Turizm’den VIP Transfer Hizmeti alan siz özel müşterilerimize 7/24 kesintisiz transfer hizmeti sunulmaktadır. Özel şoförlü lüks araç filomuz ile konforlu, güvenli ve ekonomik 7/24 shuttle hizmeti sunmaktayız. Shuttle hizmetleri veren firmalar içinde deneyimi ve profesyonel ekibi ile öncü olan Adalı Turizm, sadece Bursa’da hizmet vermekle kalmıyor Adalı Turizm ailesi olarak İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı’nda da hizmet veriyoruz.

Adalı Turizm ayrıcalığını gruplarınızda veya özel misafirlerinizin şehir turu, akşam yemekleri, iş ziyaretlerinde de yabancı dil bilen kaptanlar ve özel araçlar ile sağlayabilirsiniz.

7/24 esasına dayalı her an havalimanında karşılama hizmeti ile tüm havalimanlarından veya belirli bir yerden otellerinize evinize iş yerinize her sayıya uygun D2 ya da B2 belgeli araçlar ile ulaşımınızı sağlayabiliriz.

Havalimanında misafirleriniz yabancı dil bilen karşılama ekibi tarafından karşılanır. Talebiniz haline firmanız logosu ile karşılanır. Talep edildiğinde misafiriniz gideceği adrese kadar karşılama personeli tarafından eşlik edilir.

Havalimanında başlayan ve gideceği adrese kadar devam eden süreç size telefon, mail, SMS olarak anlık bilgi verilir.

Amacımız sizin ulaşım partneriniz olmak sevdiklerinize bizimle ulaşmanız her daim bize güven ve gurur vermektedir. Araçlarımızda çay kahve makinesi, Wifi, su, buzdolabı, günlük gazete her daim bulunmaktadır. Alkollü içki servisi isteğe göre planlanmaktadır. İhtiyaca göre hizmet verdiğimiz araç seçenekleriniz; 9+1 Vito, 16+1 Minibüs, 27+1 Midibüs, 31+1 Midibüs, 46+1 otobüs.