Okul Taşımacılığı

Bursa Okul Taşımacılığında öncelikli görevimiz, öğrencilerimizi zamanında, konforlu ve güvenilir bir şekilde okullarına ulaştırmaktır. Alanında uzman, deneyimli ve en önemlisi dürüst ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Adalı Turizm Okul Taşımacılığı hizmeti kapsamında:

 • Çocuklarımız her sabah belirtilen adresten alınır ve okul çıkışında da mutlaka aynı adrese teslim edilirler.
 • Servis araçlarına öğrenci ve öğretmen dışında herhangi birinin alınması yasaktır.
 • Öğrencilerimiz belirttiğimiz saatte alış noktasından güvenli bir şekilde alınmaktadır.
 • Herhangi bir arıza durumunda yedek araçlarımızın devreye alınması ile mağduriyet oluşmadan servis devam etmektedir.

Adalı Turizm olarak Bursa Okul Turları, Öğrenci Gezileri/Organizasyonları, ve taşımacılık alanında yetkin kadromuzla görev yapmaktayız

Öğrenci Servis Taşımacılığı’nda Neden Adalı Turizm?

Mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve yönetmelikleri sürekli takip ederek gerekli güncellemeleri zamanında yaparak, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak, ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız. Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimlerle de araçlarımızda ki tüm eksiklikleri giderilerek, kusursuz olarak hizmete başlamaktayız. Bursa öğrenci ve okul servisleri konusunda yılların verdiği tecrübeye sahibiz.

Öğrencilerimizin evlerinden, eğitim aldığı kurumlara kadar sağlıklı, rahat ve güvenli bir şekilde servis hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti verirken, öğrenci taşımacılığında gerekli olan bütün güvenlik ve kalite standartlarını uygulamaktayız. Öğrenci Taşımacılığında hizmetin öneminin bilincinde olarak çalışmalarımızı öğrencilerimizin güvenliğini ve konforunu sürekli iyileştirmek çabasında, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak, sürücülerimize gerekli eğitimleri vererek, güvenlik kurallarını harfiyen yerine getirerek teminat altına almaktayız.

Çocuklarımızın güvenliği her şeyden önemlidir. Bu nedenle okul taşıtı kapsamındaki araçlarımızda hassas elektrikli ve otomatik bir kapıya sahip, Üç noktalı emniyet kemerinin tüm koltuklarda mevcut olmasına önem verilmektedir.

Yolculuğun güvenli olması ve disiplin şartını göz önüne alarak sevgili öğrencilerimizi evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları siz saygı değer velilerimize sunmak en birinci vazifemizdir.

Yolculuğun güvenli, taşımacılığın rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi ve karayolunu kullanan diğer araç ve yayaların sorumlulukları için araçlar gerekli bakım ve kontrolleri yapılıp, sürücülerimiz (en az 5 yıl E sınıfı ehliyetli) titizlikle eğitildikten sonra hizmete sunulur.

Siz değerli velilerimizin gözünün arkada kalmaması için öğrencilerimiz; karayolunda servis aracı içinde öğretmenleriyle ve bir abla sevgisi içinde okullarına ve evlerine ulaştırılmaktadır. Öğrencilerimizinde; Arkadaşlarıyla, sevdikleriyle yolculuk yapması, etrafını seyrederek sohbet etmesi bizlerle keyifli bir zaman geçirmesi temel ilkemizdir.

Adalı Turizm her düzeyde öğrenciyi kendi alanında uzman şoförler, güler yüzlü ve şefkatli rehber personelleriyle zamanında ve güvenli koşullar altında hizmet veren bir kuruluştur.

Adalı Turizm Öğrenci Taşımacılığının özel sorumluluk gerektirdiğinin bilincindedir. Eğitimli şoför ve rehber personelleriyle, öğrencilerimize örnek davranışlar sergileyerek, sorunsuz hizmet sunmaktadır. Tamamı emniyet kemerli olan son model araçlarımızla güvenli, konforlu, sağlıklı ve yönetmeliklere uygun hizmet vermek ilkemizdir.

Hassasiyetlerimiz

Yukarıda da belirttiğimiz gibi her servis hizmeti tecrübe ve güven esaslarına dayalıdır. Fakat öğrenci servisi bunların üst düzeyde olması gerektiğinin göstergesidir. Bu düşünceyle hareket edilmediği sürece birçok sorunun ortaya çıkması neredeyse an meselesidir.

 • İş güvenliğinden asla ödün vermeyiz,
 • Araçlarımız sürekli kontrol altındadır,
 • Personellerimizi testlere tabi tutarız,
 • Misafirlerimizle iyi ilişkiler kurmaya özen gösteririz,
 • Kendimizi geliştirmek için gereken özveriyi gösteririz,
 • Misafirlerimize konfor ve huzuru sunarız,
 • Takip sistemlerimiz ile araçlarımızı her an takip ederiz,
 • Personelimiz ile sürekli iletişim kurarız.

Bursa’nın tüm İlçelerinde hizmet vermekteyiz; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa ,Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir