Misafir karşılama hizmetimizi eğitimli ve deneyimli personellerimizle her türlü ihtiyacınıza uygun hizmet veriyoruz. Yolcu karşılama hizmetimizde, ihtiyacınıza göre; VIP karşılama, rehber, çevirmen, grup karşılama, şehir turu, şoförlü araç kiralama hizmeti veriyoruz.

Misafir karşılama hizmetimizde, siz fuar, kongre, konferans, toplantı organizasyonlarınızın detaylarıyla ilgilenirken; biz sizin için misafirlerinizi karşılayarak otellerine ulaştırıyoruz. Yabancı konuklarınız için isterseniz kokart sahibi rehberlerimizle şehir turu yapabiliriz.

Misafir Karşılama Hizmetinden Neden Adalı Turizm

  • Transfer hizmetimiz son model araçlarımız ve uygun fiyat ve eğitimli uzman şoförlerimizle gerçekleşir.
  • Shuttle hizmetimizde, her şey tam zamanında gerçekleşir. Misafirleriniz ulaştırılması gereken yere tam zamanında ulaştırılır.
  • Havaalanında Shuttle hizmetimiz, personellerimiz deneyimlidir ve eğitimlidir.
  • Misafirlerinizi, havaalanından, iskeleden, tren istasyonlarından, otellerden karşılayıp şehiriçi ve şehirdışı transferleriniz gerçekleştiririz.
  • Türkiye’nin ve bölgemizin bir numaralı taşımacılık şirketi olarak; hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği amaçlarız.
  • Nihai amacımız aldığınız hizmetten %100 memnuniyettir.

Sizlerin güvenliği için tedbir ve önlemlerin hepsini alan firmamız araç bakımları düzenli olarak yenileyen ve her yeni teknolojinin adapte edildiği araçlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Sizlere seçenek olarak araçlarımız şu şekildedir; 4+1 Binek, 9+1 Vito, 16+1 Minibüs, 27+1 Midibüs, 31+1 Midibüs, 46+1 otobüs.

Adalı Turizm alanında uzman sürücüleri, en son teknoloji ile harmanlanmış araçları ve en önemlisi yılların tecrübesi ile sizlere en özel yolculuklarınızda hizmet etmekten mutluluk duyar. Dilediğiniz araçla, gitmek istediğiniz yere en uygun fiyatlara en hızlı ve güvenli yolculuk garantisini sizlere sunuyoruz. Yolculuğunuz her bakımdan konforlu ve güvenli bir şekilde geçmesi için Adalı Turizm olarak her imkanı sizler için yaratıyoruz. Bu doğrultuda yolculukların zamanlaması, rotanın belirlenmesi ve aracın tipi istekleriniz doğrultusunda belirlenmektedir.

Uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz kurumsal ilişkiler ve müşterilerimizin memnuniyetleri firmamızın iş yapma ve tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti söz verdiğimiz şekilde vermemiz, firmamızın geçmişten gelen ilkesi olduğu gibi gelecekte var olabilme nedenlerimizden de birisi olacaktır.

Shuttle Nedir?

Belirli bir güzergahta yolcuların toplu olarak ulaştırılmasıdır. Servis araçları, belirli güzergahta, düzenli olarak yolcu taşımacılığı yapar. Türkiye’de şehiriçi otobüsler, ringler, şehirlerarası ulaşım hizmeti veren firma otobüsleri shuttle örnek verilebilir. Shuttle’da önemli olan güzergahın ve saatlerinin belli olması gerekir.

Otel transfer hizmetimiz için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.