Otobüs kiralamada uygun fiyat güvenilir hizmet. Düğün, nişan, piknik, gezi, tur her türlü organizasyonunuz için istediğiniz kişi sayısına göre şoförlü otobüs kiralıyoruz. Şehiriçi ve şehirdışı Türkiye’nin her yerine otobüs kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

Otobüs Kiralama Fiyatı

Detaylar için arayınız.
Otobüs Kiralama
Adalı Turizm- Otobüs Kiralama

 

Midibüs Kiralama
Midibüs Kiralama -Adalı Turizm

Bursa- İstanbul, Bursa- Çanakkale, Bursa – Antalya, Bursa – Adapazarı, Bursa – Ankara gibi başlıca güzergahlarımızın dışında Türkiye’nin her yerine Bursa’dan çıkışlı otobüs kiralıyoruz.

15+1 Araç Kiralama
15+1+1 Araç Kiralama

Bursa’nın her ilçesinde araçlarımızı kiralayabilirsiniz; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir.

Firmamızdan ayrıca 3+1 binek9+1 Vito Tourer,  araçlarını da kiralayabilirsiniz.. Firmamız ayrıca, transfer hizmetiyle birlikte karşılama, çevirmen, şehir turu hizmeti de vermektedir.

Neden Otobüs Kiralamalısınız?

Düğün, nişan, piknik, gezi, tur gibi organizasyonlarınızda günlük planlarınız sizin istediğiniz şekilde gerçekleşir. Kiraladığınız otobüs istediğiniz zamanda istediğiniz konumda olur. Grup seyahatlerinizde kişi başı maliyetler düşer. Otobüs kiralama, şehirlerarası düzenli seyahat düzenleyen firmalara göre daha uyguna gelir. Fİyat listesi

Kiralama Süreci Nasıl İşler?

Anlaşma yapılması durumunda firmamız ve kiralayan arasında sözleşmesi imzalanır. sözleşmenin bir örneği aşağıda sunulmuştur. Sonrasında yolcuların listesini tarafımıza ulaştırmanız gerekir. Tur düzenlemeniz durumunda, bakanlığın yasal gerekliliği sebebiyle otobüste rehber bulunması gerekir. Firmamızda ayrıca rehber kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Rehber kiralama hizmetimiz için tıklayınız. 

Araç Kiralama Sözleşmesi İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.