Adalı Turizm olarak siz değerli misafirlerimizi otellerinizden yada belirlediğiniz noktadan alarak İstanbul Havalimanı’na ulaştırıyoruz.

Transfer hizmetini Bursa’nın tüm ilçe ve semtlerinden gerçekleştirmekteyiz.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na Bursa’nın çeşitli ilçe ve semtlerinden günde yüzlerce yolcu transfer edilmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı transfer hizmetleri sunan firmamız Adalı Turizm, son model araç seçeneklerine sahip olup, beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet kalitesi ile sizlere özel ulaşım hizmeti vermeye hazır durumdadır.

Uzun zamandır Bursa ve İstanbul için transfer hizmeti veren bir firma olarak, özellikle de hizmet verdiğimiz araçların müşterilerimizin güvenlik, rahatlık ve hijyenik beklentilerini karşılamasına özen gösteririz. Araç filomuz geniş olup, kendi filomuzda 16+1 minibüs, 31 kişilik ve 46 kişilik olmak üzere yolcu sayısına göre araç temin etmekteyiz.

Bizlerle iletişime geçtiğinizde özel olarak belli bir model ve yolcu sayısı tercih edebilirsiniz.
Misafirlerimizin belirtmiş olduğu tarih, uçuş bilgileri ve adres gibi önemli detayların sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde firma veritabanımıza işliyoruz.

Bursa’nın neresinde olursanız olun, sizleri belirttiğiniz adresten alıyoruz ve doğrudan İstanbul Havalimanı’na ulaştırıyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı özel transfer hizmetimiz sadece havalimanı noktasına “gidiş” olarak sınırlı değildir.

Hizmet talebiniz doğrultusunda, İstanbul Havalimanı’ndan, İstanbul’da belirteceğiniz özel bir adrese yada Yalova Bursa ve Uludağ oteller bölgesine doğrudan ulaşmanızı da sağlamaktayız.
Sabiha Gökçen Havalimanı transfer hizmetimizden faydalanmak için bize mail yada telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İST transfer hizmetimizde konfor dışında ekonomik transfer hizmetini de yaşayacaksınız.
Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı olarak istediğiniz noktaya güvenli, ekonomik ve hızlı bir şekilde ulaşacaksınız.

Sabiha Gökçen Havalimanı transferinizde bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.